Sieć Action posiada już 300 sklepów w Polsce i co roku tworzy 1000 nowych miejsc pracy

Sieć Action posiada już 300 sklepów w Polsce i co roku tworzy 1000 nowych miejsc pracy

Action nadal dynamicznie się rozwija w Polsce i otwiera swój trzystusetny sklep. Ten ważny etap oznacza, że firma będzie się rozwijać jeszcze bardziej w północnych regionach kraju. Nowo otwarty sklep w Elblągu zatrudnia dwanaście osób i jest usytuowany na skrzyżowaniu ulic Fromborskiej i Królewieckiej.

Działania firmy przyczyniają się do wzmacniania ekspansji w północnych regionach Polski

Jesteśmy dumni, że dzisiaj możemy otworzyć nasz 300. sklep w Polsce. To nie tylko ważny krok w rozwoju Action w całym kraju, ale również potwierdza naszą determinację do dalszej ekspansji w północnej części Polski. Naprawdę chcemy dotrzeć do większej liczby klientów w tym regionie. Będziemy kontynuować naszą ekspansję - powiedział Sławomir Nitek, dyrektor generalny Action w Polsce.

Zobacz najnowsze gazetki: https://ding.pl/biedronka,79

Działania Action tworzą nowe miejsca pracy

Tworzenie kolejnych miejsc pracy na lokalnym poziomie jest wynikiem planów rozwoju i ekspansji w Polsce. Sławomir Nitek wyjaśnia, że od momentu otwarcia pierwszego sklepu w Polsce w 2017 roku, zatrudnili już ponad 4000 pracowników. Planujemy dalej rozbudowywać nasz zespół, aby wzmocnić nasze zespoły sklepowe, centralę oraz trzy centra dystrybucyjne. Firma ma zamiar utrzymać roczny wzrost zatrudnienia na poziomie około 1000 pracowników. Otwierając nowe sklepy, Action tworzy kilkanaście nowych miejsc pracy.

Rozwój Action w Polsce

Action otworzył swój pierwszy sklep w Polsce w 2017 roku w Lesznie. Od tamtej pory Polacy mogą korzystać z wyjątkowej oferty Action: 6000 produktów dobrej jakości w 14 kategoriach (zabawki, rękodzieło, artykuły gospodarstwa domowego, ogrodnicze, majsterkowanie i spożywcze) po najniższych możliwych cenach. Co tydzień na półkach pojawia się 150 nowych produktów, a ponad 1500 z nich kosztuje mniej niż 5 złotych. Średnia cena wszystkich produktów wynosi mniej niż 10 złotych.

Działania w Europie

Action jest najszybciej rozwijającym się dyskontem niespożywczym w Europie. Co tydzień ponad 14 milionów klientów odwiedza ponad 2 300 sklepów Action w 11 krajach, a 6,5 miliona konsumentów korzysta z ich strony internetowej. Spółka zatrudnia ponad 60 tysięcy pracowników.